INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 109129 |
| Šifra proizvajalca: | 88882250 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Napajalna enota INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik je prava rešitev za vaš računalnik, saj ga odlikuje optimalno delovanje z visoko zmogljivostjo. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. Odraz tega je tudi nižja obratovalna temperatura ter hkrati manjša poraba energije, zaradi česar bo vaš mesečni račun nižji. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Najvišja obratovalna moč napajalnega sistema je .
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882250 |
| EAN koda | 4260455649926 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 1000W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Platinum |
| Učinkovitost: | pri 20% = 91,90%; pri 50% = 93,40%; pri 100% = 92,10% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x Mainboard 20+4pin 2x CPU 4+4pin 1x PCIe 12V-2x6 (12VHPWR) 3x PCIe 6+2pin 8x SATA 15pin 3x IDE / Molex 4pin 1x Floppy 4pin |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 120W; +12V: 600W |
| Hlajenje: | 1x 120mm |
| Dodatne lastnosti: | modularni |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 150 x 165 x 86 mm |
