INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik
Novost
Napajalna enota INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik je prava rešitev za vaš računalnik, saj ga odlikuje optimalno delovanje z visoko zmogljivostjo. Uporaba...
V košarico
Šifra (ID): 109129
Šifra proizvajalca: 88882250
Proizvajalec: INTER-TECH
Kategorija: Napajalniki
Stanje: Novo
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
Certifikat 80 Plus Da
Primeren za sisteme ATX
80 Plus 80 Plus Platinum
Modularen Ne
Opis izdelka
Napajalna enota INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik je prava rešitev za vaš računalnik, saj ga odlikuje optimalno delovanje z visoko zmogljivostjo. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. Odraz tega je tudi nižja obratovalna temperatura ter hkrati manjša poraba energije, zaradi česar bo vaš mesečni račun nižji. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Najvišja obratovalna moč napajalnega sistema je .
Podroben opis
ArgusNT HA-1000BA3 je zmogljiv napajalnik nove generacije, zasnovan za sodobne računalniške sisteme, ki zahtevajo stabilno napajanje in visoko učinkovitost. Zaradi standarda ATX 3.1 in popolnoma modularne zasnove je primeren za napredne gaming konfiguracije, delovne postaje in sisteme z grafičnimi karticami najnovejše generacije.
Zmogljivost in uporaba
S skupno močjo 1000 W in visoko energijsko učinkovitostjo zagotavlja zanesljivo delovanje tudi pri večjih obremenitvah. Modularni priklop kablov omogoča čisto notranjost ohišja in boljši pretok zraka, kar je pomembno pri zmogljivih sistemih. Napajalnik je primeren za konfiguracije z eno ali več grafičnimi karticami ter za uporabnike, ki želijo stabilno napajanje pri zahtevnih aplikacijah.
Podpora za nove grafične kartice
Vgrajen 12V-2x6 priklop omogoča neposredno napajanje grafičnih kartic PCIe 5.x, kar pomeni manj adapterjev in boljšo stabilnost. Poleg tega so na voljo tudi klasični PCIe priklopi, zato je napajalnik združljiv tako z novejšimi kot starejšimi GPU-ji.
Hlajenje in zanesljivost
Komu je namenjen?
Podatki proizvajalca:
Podrobno o izdelku:
Proizvajalčeva koda88882250
EAN koda4260455649926
ProizvajalecINTER-TECH
Vrsta:vgradni
Moč:1000W
Certifikat učinkovitosti:80 Plus Platinum
Učinkovitost:pri 20% = 91,90%; pri 50% = 93,40%; pri 100% = 92,10%
Format:ATX
Konektorji:1x Mainboard 20+4pin
2x CPU 4+4pin
1x PCIe 12V-2x6 (12VHPWR)
3x PCIe 6+2pin
8x SATA 15pin
3x IDE / Molex 4pin
1x Floppy 4pin
Napetosti/tokovi+5V in +3,3V kombinirano: 120W; +12V: 600W
Hlajenje:1x 120mm
Dodatne lastnosti:modularni
Garancija36 mesecev
Dimenzije:150 x 165 x 86 mm
Mnenja in ocene kupcev za "INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik"