INTER-TECH ArgusNT HA-1300BA3 1300W 80Plus Platinum ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 109130 |
| Šifra proizvajalca: | 88882251 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Moč napajalnika | 300W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
INTER-TECH ArgusNT HA-1300BA3 1300W 80Plus Platinum ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Najvišja obratovalna moč napajalne enote je 300W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882251 |
| EAN koda | 4260455649933 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 1300W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Platinum |
| Učinkovitost: | pri 20% = 93,60%; pri 50% = 93,90%; pri 100% = 91,90% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x Mainboard 20+4pin 2x CPU 4+4pin 1x PCIe 12V-2x6 (12VHPWR) 3x PCIe 6+2pin 8x SATA 15pin 3x IDE/ Molex 4pin 1x Floppy 4pin |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 120W; +12V: 600W, skupno 1300W |
| Hlajenje: | 1x 120mm |
| Dodatne lastnosti: | modularni |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 150 x 165 x 86 mm |
