INTER-TECH ArgusNT HA-1300BA3 1300W 80Plus Platinum ATX napajalnik
Novost
INTER-TECH ArgusNT HA-1300BA3 1300W 80Plus Platinum ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z...
V košarico
Šifra (ID): 109130
Šifra proizvajalca: 88882251
Proizvajalec: INTER-TECH
Kategorija: Napajalniki
Stanje: Novo
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
Certifikat 80 Plus Da
Primeren za sisteme ATX
80 Plus 80 Plus Platinum
Moč napajalnika 300W
Modularen Ne
Opis izdelka
INTER-TECH ArgusNT HA-1300BA3 1300W 80Plus Platinum ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Najvišja obratovalna moč napajalne enote je 300W.
Podroben opis
Napajalnik za zmogljive gaming in delovne sisteme
Visoka energijska učinkovitost
Modularna zasnova za urejeno ohišje
Pripravljeno za najnovejše grafične kartice
Napajalnik vključuje 12V-2x6 (12VHPWR) priključek z zmogljivostjo do 600 W, kar ga naredi odlično izbiro za najnovejše grafične kartice generacije PCIe 5.x. Poleg tega so na voljo tudi klasični PCIe 6+2-pin priključ ki za starejše modele.
Stabilno delovanje in zaščitni mehanizmi
Podatki proizvajalca:
Podrobno o izdelku:
Proizvajalčeva koda88882251
EAN koda4260455649933
ProizvajalecINTER-TECH
Vrsta:vgradni
Moč:1300W
Certifikat učinkovitosti:80 Plus Platinum
Učinkovitost:pri 20% = 93,60%; pri 50% = 93,90%; pri 100% = 91,90%
Format:ATX
Konektorji:1x Mainboard 20+4pin
2x CPU 4+4pin
1x PCIe 12V-2x6 (12VHPWR)
3x PCIe 6+2pin
8x SATA 15pin
3x IDE/ Molex 4pin
1x Floppy 4pin
Napetosti/tokovi+5V in +3,3V kombinirano: 120W; +12V: 600W, skupno 1300W
Hlajenje:1x 120mm
Dodatne lastnosti:modularni
Garancija36 mesecev
Dimenzije:150 x 165 x 86 mm
Mnenja in ocene kupcev za "INTER-TECH ArgusNT HA-1300BA3 1300W 80Plus Platinum ATX napajalnik"