INTER-TECH IT-2815 Linear midi ATX črno ohišje
| Šifra (ID): | 101620 |
| Šifra proizvajalca: | 88881370 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 18.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH IT-2815 Linear midi ATX črno ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. S kvalitetno izdelavo daje videz prefinjenosti, notranjost pa nudi številne funkcionalnosti za lažjo sestavo. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88881370 |
| EAN koda | 4260455649063 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX, ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 2 |
| Zunanja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1 |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 1 1x slušalke 1x mikrofon Opcijsko USB Type C 3.2 Gen2x2 (z razširitvenim kablom USBC-2815, nakup ločeno) |
| Ventilator: | spredaj: 2x 120mm (niso vgrajeni) zadaj: 1x 92/ 80mm (ni vgrajen) |
| Največja kompatibilnost: | Največja višina procesorskega hladilnika: 130 mm |
| Dimenzije v mm: | 175 x 376 x 408mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 2,69 |











