INTER-TECH SL-700 Plus TWO 700W ATX bel napajalnik - bulk pakiranje
| Šifra (ID): | 107181 |
| Šifra proizvajalca: | 88882244 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | ATX |
| Moč napajalnika | 700W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
INTER-TECH SL-700 Plus TWO 700W ATX bel napajalnik - bulk pakiranje je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Vgrajene ima kakovostne električne komponente, ki zagotavljajo brezhibno delovanje za daljšo življensko dobo učinkovitega napajanja. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. Odraz tega je tudi nižja obratovalna temperatura ter hkrati manjša poraba energije, zaradi česar bo vaš mesečni račun nižji. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Najvišja obratovalna moč napajalne enote je 700W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882244 |
| EAN koda | 4260455649650 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 700 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Učinkovitost: | pri 20%: 88,8%, pri 50%: 89,1%, pri 100%: 85,3% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4Pin 1x 4+4Pin 2x PCI-Express 6+2Pin 3x IDE 4Pin (Molex) 4x SATA 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 120W, +12V: 360W (50A) |
| Hlajenje: | 1x 120 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 150 x 140 x 86 mm |



