KINGSTON DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen1 KE-U2X64-1AC dark nickel USB ključ
| Šifra (ID): | 101685 |
| Šifra proizvajalca: | KE-U2X64-1AC |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
Opis izdelka
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen1 KE-U2X64-1AC dark nickel USB ključ je izvrstna izbira, če pogosto prenašate podatke med napravami in potrebujete kvalitetno rešitev. Ključ bo zanesljivo in varno hranil vse vaše datoteke, filme, slike, glasbo in ostale podatke, saj je zelo trpežen in odporen na nekatere zunanje vplive. Osnovan je na vmesniku , ki zagotavlja izredno visoke hitrosti branja in zapisovanja. Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 64GB.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | KE-U2X64-1AC |
| EAN koda | 740617343465 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Hitrost prenosa podatkov | 220MB/s branje, 100MB/s zapisovanje |
| Dimenzije: | 39 mm x 12,2 mm x 4,6 mm |
| Garancija | 60 mesecev |



