LENOVO IdeaPad Slim 3 15ARP10 15,3" (38,86cm) WUXGA Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB Windows 11 Home prenosni računalnik 83K7008LSC
| Šifra (ID): | 107652 |
| Šifra proizvajalca: | 83K7008LSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO IdeaPad je prenosnik za vsakdanjo rabo in sodi v srednji razred LENOVO prenosnikov. Najbolj prodajna modela iz serije IdeaPad sta Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 Prenosni računalnik model: LENOVO IdeaPad Slim 3 15ARP10 15,3" (38,86cm) WUXGA Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB Windows 11 Home prenosni računalnik 83K7008LSC združuje veliko popolnosti in zmogljivosti za nižjo ceno. Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad predstavlja učinkovit kompromis med izjemno zanesljivostjo in uspešno produktivnostjo. Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 sta idealna so za tiste, ki vedo kaj želijo, ampak ne potrebujejo najbolj naprednih funkcionalnosti. Izbrani model Lenovo IdeaPad poganja AMD Ryzen 7 procesor, ki vam bo omogočal hitro procesiranje zahtevnejših podatkov z delovnim pomnilnikom 16GB in z lahko opravljal vsa multimedijska opravila z grafično kartico ki je Integrirana. Pri Lenovo IdeaPad vas bo navdušil tudi zaslon, ki je zdaj še večji in meri z visoko ločljivostjo vam ponuja neverjetno vizualno izkušnjo in napreden kvaliteten zvok brez da bi plačali več. Prenosni računalnik Lenovo deaPad omogoča hitro brskanje po spletu s podporo popularnih orodij, ki jih ob nakupu prejmete. Zabavali se boste z enostavnejšimi opravili in shranjevali vaše najljubše datoteke na trdi disk velikosti 512GB SSD. Priporočamo nakup Lenovo IdeaPad 3 ali malo višjo serijo Lenovo IdeaPad 5.
Prenosni računalnik IdeaPad ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite. Predlagamo nakup antivirusnega programa, tako bo vaš prenosni računalnik varen pred digitalnimi napadi.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83K7008LSC |
| EAN koda | 0198158908412 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15,3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits neodsevni, 45% NTSC, 60Hz |
| Procesor: | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik: | 16GB (8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800), nadgradljiv do 24 GB |
| Kapaciteta diska: | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 680M |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic | SD |
| Priključki: | 1x napajanje 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), z USB PD 45-65W in DisplayPort 1.2 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x HDMI 1.4 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD čitalec kartic |
| Tipkovnica | slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Zvočniki | 2W x2, Dolby Audio |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR z varnostno zaslonko |
| Baterija | 60Wh |
| Material: | aluminij (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Barva: | siva (luna grey) |
| Dimenzije: | 343,4 x 239,5 x 16,9-17,9 mm |
| Masa (neto): | 1,63 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | MIL-STD-810H, TÜV Rheinland Low Blue Light (programsko) |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









