LENOVO Legion 5 15IAX10 15,1" (38,25) WQXGA OLED Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB RTX5070 Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83F0003PSC
| Šifra (ID): | 107514 |
| Šifra proizvajalca: | 83F0003PSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Gaming |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO Legion 5 15IAX10 15,1" (38,25) WQXGA OLED Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB RTX5070 Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83F0003PSC podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Gaming LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti , in ločljivostjo pikslov skupaj z grafiko, ki je NVIDIA GeForce.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83F0003PSC |
| EAN koda | 198158910163 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15,1″ WQXGA (2560 x 1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 600 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9 275HX (24 jeder: 8P + 16E / 24 niti), P-jedra do 5,4 GHz, 36 MB Intel Smart Cache, Intel AI Boost (do 13 TOPS) |
| Pomnilnik: | 32 GB (2 x 16 GB) DDR5-5600, dual-channel podpora, brez proste, največ do 32 GB |
| Kapaciteta diska: | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB GDDR7, Boost Clock 2347 MHz, TGP 115 W, 798 AI TOPS |
| Mrežna kartica | RJ-45, 100/1000 Mbit/s |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 2 USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1 USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) Always On 1 USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2) z USB-PD 65-100 W in DisplayPort 2.1 1 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps) z DisplayPort 2.1 1 HDMI 2.1 (do 8K/60 Hz) 1 3.5 mm slušalke/mikrofon 1 RJ-45 1 priključek za napajanje |
| Tipkovnica | RGB 24- conska osvetljena, slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Zvočniki | 2 x 2 W stereo, HARMAN, optimizirano z Nahimic Audio |
| Spletna kamera | 5.0 MP, E-shutter |
| Baterija | 80 Wh |
| Material: | zgoraj aluminij, spodaj PC ABS plastika |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 344,9 x 255,35 x 19,95–21,54 mm |
| Masa (neto): | 1,9 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | 2 x M.2 2280 PCIe 4.0 x 4 reži (ena je zasedena) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold Registered, ErP Lot 3, RoHS compliant, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Vsebina paketa: | 245W Slim Tip (3-pin) napajalni adapter |
| Serija: | Legion |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 245 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 245 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |













