LENOVO Legion 5i 15IRX10 15.3" (38,86cm) Core i7-13650HX 32GB 1TB RTX 5060 Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83LY008HSC
| Šifra (ID): | 104656 |
| Šifra proizvajalca: | 83LY008HSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 21.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Gaming |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO Legion 5i 15IRX10 15.3" (38,86cm) Core i7-13650HX 32GB 1TB RTX 5060 Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83LY008HSC podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Gaming LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo monitorja , in resolucijo točk v kombinaciji z grafiko, ki je NVIDIA GeForce.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen Intel i7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 8GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83LY008HSC |
| EAN koda | 198158910255 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15,3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Dolby Vision, G-SYNC |
| Procesor: | Intel Core i7-13650HX, 14 jeder (6P + 8E) / 20 niti, P-core do 4,9GHz, E-core do 3,6GHz, 24MB |
| Pomnilnik: | 32 GB (2x 16GB) SODIMM DDR5-4800, dual-channel podpora, brez proste, največ do 32 GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| Mrežna kartica | 100/1000M (RJ-45) |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Priključki: | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 65-100W in DisplayPort 2.1 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), z DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Tipkovnica | bela osvetljena slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, Precision TouchPad (PTP) podpora, 75 x 120 mm |
| Zvočniki | 2W x2, audio by HARMAN, optimizirano z Nahimic Audio |
| Spletna kamera | HD 720p z E-zaslonko |
| Baterija | 60Wh |
| Material: | zgoraj: PC-ABS plastika in 15% magnezijeva zlitina spodaj: PC-ABS plastika in 15% magnezijeva zlitina |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 344,9 x 255,35 x 22,50-23,99 mm |
| Masa (neto): | 2,1 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 reži, ena zasedena |
| Dodatno: | strojna kalibracija zaslona TUV Rheinland Low Blue Light (strojno) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant |
| Vsebina paketa: | 245W Slim Tip (3-pin) napajalni adapter |
| Serija: | Legion |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 245 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 245 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | ne, možnost vgradnje |











