LENOVO ThinkPad E16 G3 16" (40,64cm) Core Ultra 5 225U 512GB 16GB Windows 11 Pro prenosni računalnik 21SR0045SC
| Šifra (ID): | 107651 |
| Šifra proizvajalca: | 21SR0045SC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO serije Thinkpad je najbolj superiorni prenosni računalnik, ki je proizveden za zahtevne uporabnike in temelji na dolgoletnih izkušnjah. strokovnjaki LENOVO blagovne znamke so ponosni na izdelek, ki presene tudi najbolj zahtevno uporabo v vseh razmerah. Prenosni računalnik Lenovo ThinkPad se ponašajo se z večkrat nagrajeno natančnostjo, trpženostjo in močnimi zmogljivostmi. Vse to jih ponese daleč pred ostalimi prenosniki v sam vrh. Zmogljvosti prenosnikov ThinkPad v povezavi z vrhunsko izbranimi komponentami nikoli niso ble nikoli naprednejše. Izbrani ThinkPad prenosnik je opremljen z novejšimi procesorjem in naprednimi funkcijami za povečano varnost in večopravilnost z učinkovitim dinamičnim pomnilnikom velikosti kar 16GB. Z nizko težo in tankostjo trpežnega ohišja vam prenosnik Lenovo Thinkpad dovolje največ priročnosti, popolnoma na novo zasnovana baterija pa omogoča dolgo živeljensko dobo skupaj z varčnimi, a zmogljvimi komponentami. Tehnologija se v ThinkPad zliva skupaj z veliko mero varnosti in omogoča veliko stopnjo fleksibilnnosti med vašim delom. Lenovo Thinkpad se s poslovnim razredom kvalitete lahko pohvali tudi z zaslonom velikosti z ločljivostjo brez motečih odsevov in premium vizaulno izkušnjo. Z naprednimi varnostnimi funkcijami je opremljen tudi trdi disk velikosti 512GB SSD. Vsak prenosni računalnik ima omejeno garanicjo, v kolikor bi na izbranem Lenovo ThinkPad modelu LENOVO ThinkPad E16 G3 16" (40,64cm) Core Ultra 5 225U 512GB 16GB Windows 11 Pro prenosni računalnik 21SR0045SC želeli garancijo podaljšati na 5 let, nas pred nakupom obvezno obvestite.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 21SR0045SC |
| EAN koda | 198158351324 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo do 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| Pomnilnik: | 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 (DO 64 GB, 1 reža prosta) |
| Kapaciteta diska: | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Mrežna kartica | 100/1000M (RJ-45) |
| Brezžična mrežna oprema | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), z USB PD 3.1 in DisplayPort 1.4 1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), z USB PD 3.1 in DisplayPort 2.1 1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio HARMAN |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR Hybrid z varnostno zaslonko |
| Baterija | 64 Wh |
| Material: | aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 356 x 249 x 10,1/17,05 (spredaj/zadaj), 21,15 (maximum) mm; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (spredaj/zadaj) |
| Masa (neto): | >1,63 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro, slovensko |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop TUV Rheinland Low Blue Light (programsko) Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Garancija | 36 mesecev On site |
| Certifikati: | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, Skladnost z direktivo RoHS, TCO Certified, generacija 10, TÜV Rheinland® Low Blue Light, MIL-STD-810H military test |
| Serija: | ThinkPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |












