LOGITECH G403 HERO optična USB RGB gaming miška
| Šifra (ID): | 52108 |
| Šifra proizvajalca: | 910-005632 |
| Proizvajalec: | LOGITECH |
| Kategorija: | Miške |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip povezave | USB priklop |
| Vrsta izdelka | Miška za gaming |
| Vrsta senzorja | Optični |
| DPI | 16000 |
Opis izdelka
Miška LOGITECH G403 HERO optična USB RGB gaming miška je kot nalašč za vse, ki si želijo izpopolniti svoje delo z računalnikom. Njena zasnova omogoča neprekinjeno delo brez bolečin v zapestju, tudi po večurni uporabi. Miška je žična, za povezavo z računalnikom pa uporablja USB priklop. Odlikuje jo napredni Optični senzor, ki zagotavlja izjemno natančnost ne glede na vrsto opravila.
Računalniška miška je izredno pomemben kos računalniške opreme. Vsaka miška za računalnik služi svojemu namenu. V kolikor mo vaša nova miška pogosto v uporabi predlagamo miško ki je ergonomske oblike. Ergonomska miška poskrbi za večje udobje in bolj naraven položaj za zapestje.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 910-005632 |
| EAN koda | 5099206083387 |
| Proizvajalec | LOGITECH |
| Povezljivost: | žična |
| Tip: | Optična |
| Možnost priklopa: | USB |
| Ločljivost: | 100 – 16.000 DPI |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 87,3 g |
| Domet: | dolžina kabla 2,1 m |
| Dodatne lastnosti: | HERO 16K senzor |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 124 x 68 x 43 mm (V x Š x G) |









