LOGITECH SIGNATURE M650 L brezžična optična bela miška
| Šifra (ID): | 74180 |
| Šifra proizvajalca: | 910-006238 |
| Proizvajalec: | LOGITECH |
| Kategorija: | Miške |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip povezave | Brezžična |
| Vrsta izdelka | Miška za delo |
| Vrsta senzorja | Optični |
Opis izdelka
Izboljšajte svojo produktivnost z miško LOGITECH SIGNATURE M650 L brezžična optična bela miška, ki združuje dober izgled in odlično funkcionalnost. Njena zasnova omogoča neprekinjeno delo brez bolečin v zapestju, tudi po večurni uporabi. Miška je Brezžična, kar zagotavlja čisto delovno površino brez nepotrebnih kablov. Odlikuje jo napredni Optični senzor, ki zagotavlja izjemno natančnost ne glede na vrsto opravila.
Računalniška miška je izredno pomemben kos računalniške opreme. Vsaka miška za računalnik služi svojemu namenu. V kolikor mo vaša nova miška pogosto v uporabi predlagamo miško ki je ergonomske oblike. Ergonomska miška poskrbi za večje udobje in bolj naraven položaj za zapestje.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 910-006238 |
| EAN koda | 5099206097193 |
| Proizvajalec | LOGITECH |
| Povezljivost: | brezžična |
| Tip: | Optična |
| Možnost priklopa: | Bluetooth in USB |
| Ločljivost: | do 2000 dpi |
| Barva: | bela off-white |
| Masa (neto): | 115,4 g |
| Domet: | do 10 m z brezžično povezavo |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 118,7 mm (V) x 66,2 mm (Š) x 42 mm (G) |










