NEC Multisync E869 217,43cm (86") UHD IPS informacijski monitor
| Šifra (ID): | 108229 |
| Šifra proizvajalca: | PNE869 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji za računalnik |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Diagonala zaslona | 218,4 cm (86,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je del računalniške opreme kamor človek ob usmeri največ svoje pozornosti!
Monitorji so naše okno v digitalni svet, namenjeni tako za delo kot za igranje iger, kjer gaming monitor postaja nepogrešljiv del njihova gaming arsenala.
Nekaj koristnih informacij. Najprej namen; kupujete gaming monitor za igranje iger, profesionalni ali monitor za splošno uporabo.Gaming uporabniki morajo imeti hitro stopnjo osveževanja slike kot 144Hz monitor, 165Hz Monitor ali 240Hz monitor in nizek odzivni čas, strokovnjaki morajo dati prednost kvaliteti barv, uporabniki splošne uporabe pa imajo manj specifične potrebe. Izbrani zaslon sliko osvežuje s frekvenco: 60Hz. Višja kot je ločljivost, boljša je slika. TN monitorji so najhitrejši, a najcenejši, zaradi slabše kakovosti slike ob gledanju pod kotom iz boka. IPS Monitor ima nekoliko hitrejši odzivni čas in bolje prikazuje barve kot VA monitor, vendar imajo VA monitorji najboljši kontrast od vseh treh vrst.
Izbrani Monitor za računalnik model NEC Multisync E869 217,43cm (86") UHD IPS informacijski monitor se lahko pohvali z jasno sliko in globokimi barvami. Delo na računalniku je pravo zadovoljstvo s 3840 X 2160 točkami pri diagonali 218,4 cm (86,0"), odzivni čas zgolj 8 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj vas bo zaslon namreč obsijal s svetlostjo 350 cd/m2. Izkusite osupljivo sliko, ki je povrhu vsega dobro zaokrožena še z prvorazrednim izgledom same naprave. Vsak monitor ima omejeno garancijo, če bi le to želeli podaljšati nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | PNE869 |
| EAN koda | 4550556167871 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS z LED osvetlitvijo Edge |
| Diagonala zaslona: | 164cm (65") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 pri 60 Hz |
| Čas delovanja: | 16/7 |
| Smer postavitve: | Landscape, portrait |
| Velikost točke: | 0,494 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178 / 178 stopinj |
| Odboj svetlobe (Haze level): | high-haze |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 2x HDMI, 1x USB-C |
| Audio priključki: | 1x Audio out, Line in |
| Nadzor: | LAN 100Mbit; remote control (IR); RS232 |
| Zvocniki: | integrirani 10 W + 10 W |
| Poraba: | 245 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 12,9 mm |
| Dimenzije: | 1927 x 1098 x 60 mm |
| Masa: | 32,5 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | EnergyStar 8.0, CE; Energy Star 8; FCC Class B; RCM; UKCA; UL/C-UL or CSA; VCCI |
| Vsebina paketa: | 2x AAA baterije; zaslon; napajalni kabel; daljinski upravljalnik; navodila za uporabo |
| Dodatna oprema (opcija): | Feet (ST-86L); Trolley (L20PNSR780MEU); USB-C cable (USB-C 5M, USB-C 7M); Wall mount (SF680P, L20PNWALL90EU) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2261733 |









