PCPLUS e-Office i7 14700 16GB 1TB SSD Windows 11 Home namizni računalnik
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 145703 |
| EAN koda | 3830082172732 |
| Procesor: | Intel Core i7-14700 2,1/5,4Ghz |
| Osnovna plošča | ASUS PRIME H610M-E |
| Pomnilnik: | 16GB DDR4 |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 PCIe NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana |
| Zvočniki | brez |
| Priključki: | Matična plošča zadaj: Ohišje spredaj: |
| Napajalnik: | 400W 80Plus Bronze |
| Ohišje | micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 355 x 180 x 365 mm |
| Tip procesorja: | Intel Core i7 |
| Pomnilnik: | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel UHD |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |








