PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation 24GB GDDR6 VCNRTX4500ADA-PB profesionalna grafična kartica
| Šifra (ID): | 109145 |
| Šifra proizvajalca: | VCNRTX4500ADA-PB |
| Proizvajalec: | PNY |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| RAM | 4GB |
| Grafični procesor | nVidia GeForce |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | GGDR6 |
Opis izdelka
Izboljšajte grafične sposobnosti svojega sistema z grafično kartico PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation 24GB GDDR6 VCNRTX4500ADA-PB profesionalna grafična kartica, s katero boste dosegli visokokakovostno sliko. Moderna tehnologija in sodoben proizvodni proces ponujata navdušujočo vizualizacijo, napredno hlajenje pa zagotavlja tiho delovanje, tudi ob težjih obremenitvah, za zanesljivo grafično izkušnjo. Za nameček pa 4GB hitrega grafičnega pomnilnika GGDR6 omogoča še večjo zmogljivost, brez kompromisov.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VCNRTX4500ADA-PB |
| EAN koda | 3536403397227 |
| Proizvajalec | PNY |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA Professional |
| Grafični procesor: | NVIDIA RTX 4500 Ada |
| Jedro | CUDA |
| Grafični pomnilnik: | 24 GB GDDR6 z ECC |
| Takt pomnilnika: | 432 GB/s |
| Vodilo: | PCI Express 4.0 |
| Število procesorskih enot | 7680 |
| Pomnilniško vodilo | 192 bit |
| Izhodi: | 4x DisplayPort 1.4a |
| Hladilnik | Aktivno hlajenje |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 11,18 x 26,67 mm (V x D) (2-reža) |
| Barva: | črna |
