PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation 32GB GDDR6 VCNRTX5000ADA-PB profesionalna grafična kartica
| Šifra (ID): | 109147 |
| Šifra proizvajalca: | VCNRTX5000ADA-PB |
| Proizvajalec: | PNY |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| RAM | 2GB |
| Grafični procesor | nVidia GeForce |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | GGDR6 |
Opis izdelka
Izboljšajte grafične sposobnosti svojega sistema z grafično kartico PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation 32GB GDDR6 VCNRTX5000ADA-PB profesionalna grafična kartica, ki poskrbi za sliko visoke kvalitete. Moderna tehnologija in sodoben proizvodni proces ponujata navdušujočo vizualizacijo, napredno hlajenje pa zagotavlja tiho delovanje, tudi pod težjimi obremenitvami, za zanesljivo grafično izkušnjo. Poleg tega pa bo izpopolnjen grafični pomnilnik GGDR6 s kapaciteto 2GB še dodatno izboljšal zmogljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VCNRTX5000ADA-PB |
| EAN koda | 3536403397203 |
| Proizvajalec | PNY |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA Professional |
| Grafični procesor: | NVIDIA RTX 5000 Ada |
| Jedro | CUDA |
| Grafični pomnilnik: | 32 GB GDDR6 z ECC |
| Takt pomnilnika: | 576 GB/s |
| Vodilo: | PCI Express 4.0 |
| Število procesorskih enot | 7680 |
| Pomnilniško vodilo | 256 bit |
| Izhodi: | 4x DisplayPort 1.4a |
| Hladilnik | Aktivno hlajenje |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 11,18 x 26,67 mm (V x D) (2-reža) |
| Barva: | črna |
