PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation 32GB GDDR6 VCNRTX5000ADA-SB profesionalna bulk grafična kartica
| Šifra (ID): | 109146 |
| Šifra proizvajalca: | VCNRTX5000ADA-SB |
| Proizvajalec: | PNY |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| RAM | 2GB |
| Grafični procesor | nVidia GeForce |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | GGDR6 |
Opis izdelka
Prekoračite meje z grafično kartico PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation 32GB GDDR6 VCNRTX5000ADA-SB profesionalna bulk grafična kartica, ki poskrbi za sliko visoke kvalitete. Moderna tehnologija in sodoben proizvodni proces ponujata navdušujočo vizualizacijo, medtem ko izpopolnjen hladilni sistem jamči za tiho delovanje. Poleg tega pa bo izpopolnjen grafični pomnilnik GGDR6 s kapaciteto 2GB še dodatno izboljšal zmogljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VCNRTX5000ADA-SB |
| EAN koda | 3536403396459 |
| Proizvajalec | PNY |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA Professional |
| Grafični procesor: | NVIDIA RTX 5000 Ada |
| Jedro | CUDA |
| Grafični pomnilnik: | 32 GB GDDR6 z ECC |
| Takt pomnilnika: | 576 GB/s |
| Vodilo: | PCI Express 4.0 |
| Število procesorskih enot | 7680 |
| Pomnilniško vodilo | 256 bit |
| Izhodi: | 4x DisplayPort 1.4a |
| Hladilnik | Aktivno hlajenje |
| Dodatno: | Single-Precision Performance: 65.3 TFLOPS RT Core Performance: 151.0 TFLOPS Tensor Performance: 1044.4 TFLOPS |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 11,18 x 26,67 mm (V x D) (2-reža) |
| Barva: | črna |
