POWERWALKER VFI 2000 CG PF1 Online 2000VA 2000W UPS brezprekinitveno napajanje
| Šifra (ID): | 54898 |
| Šifra proizvajalca: | 10122110 |
| Proizvajalec: | POWERWALKER |
| Kategorija: | UPS |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Moč napajalnika | 2000W |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 10122110 |
| EAN koda | 4260074979930 |
| Tip: | Online UPS |
| Proizvajalec | POWERWALKER |
| Izhodna moč (VA): | 2000VA |
| Izhodna moč W | 2000W |
| Izhodna napetost | 200/208/220/230/240 VAC |
| Izhodni priključki | 8x IEC C13 |
| Vhodna napetost | Voltage Range Low Line Transfer: 110-160VAC ± 5% depending on load level, Voltage Range Low Line Comeback: 125-175VAC ± 5% depending on load level, Voltage Range High Line Transfer: 300VAC ± 5%, Voltage Range High Line Comeback: 290VAC ± 5VAC |
| Vhodna frekvenca | 40Hz - 70Hz |
| Priključek: | C20 |
| Tip baterije | 6x 12V/7Ah |
| Tipična avtonomija pri 50% obremenitvi | 12,8 min |
| Tipična avtonomija pri 100% obremenitvi | 4,44 min |
| Komunikacijski port | USB, RS-232, EPO Por |
| Podatkovna zaščita | RJ-45 |
| Vrsta vgradnje: | Samostoječi - tower |
| Teža | 23,2 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Temperaturno območje: | 0°C – 40°C |
| Vlažnost: | 20% - 95% RH |





