NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 94995 |
| Šifra proizvajalca: | 10121191 |
| Proizvajalec: | POWERWALKER |
| Kategorija: | UPS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
| Moč napajalnika | 900W |
| Proizvajalčeva koda | 10121191 |
| EAN koda | 4260074983784 |
| Tip: | Line-interactive UPS |
| Proizvajalec | POWERWALKER |
| Izhodna moč (VA): | 1000 VA |
| Izhodna moč W | 900 W |
| Izhodna napetost | 230 V |
| Izhodni priključki | IEC |
| Vhodna napetost | 165-290 VAC |
| Vhodna frekvenca | 45Hz – 65Hz |
| Priključek: | C14 |
| Tip baterije | 2x 12.0V/9.0Ah |
| Komunikacijski port | USB tipa B - za programsko opremo za spremljanje, RS-232, reža za upravljavsko kartico |
| Vrsta vgradnje: | Vgradni + samostoječi |
| Teža | 15,9 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Temperaturno območje: | 0°C – 40°C |
| Vlažnost: | 0% - 90% RH (brez kondenza) |
| Dimenzije embalaže: | (G x Š x V) 550 x 556 x 231 mm |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)