NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 28705 |
| Šifra proizvajalca: | SDCZ48-032G-U46 |
| Proizvajalec: | SANDISK |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Kapaciteta kartice/ključa | 32GB |
| Vrsta zunanjega spomina | USB ključ |
SANDISK Ultra 32GB USB3.0 (SDCZ48-032G-U46) USB ključ je kvaliteten USB ključ, ki bo poskrbel za vaše potrebe po prenosljivosti podatkov. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Podatke boste lahko zapisovali in brali iz ključka z izredno hitrostjo, zahvaljujoč vmesniku . Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 32GB.
| Proizvajalčeva koda | SDCZ48-032G-U46 |
| EAN koda | 619659102166 |
| Proizvajalec | SANDISK |
| Kapaciteta: | 32GB |
| Vmesnik: | USB 3.0 |
| Hitrost prenosa podatkov | Hitrost branja do 100 MB/s, hitrost pisanja je manjša |
| Dimenzije: | 56,8 mm x 21,3 mm x 10,8 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dodatno: | - drsno pomični USB vhod - Sandisk SecureAccessTM programska oprema za 128-bitno zaščito datotek |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)