SEAGATE IronWolf 12TB 3,5'' SATA 3 256MB 7200rpm ST12000VN008 trdi disk
| Šifra (ID): | 65652 |
| Šifra proizvajalca: | ST12000VN0008 |
| Proizvajalec: | SEAGATE |
| Kategorija: | HDD |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Hitrost vrtenja | 7200rpm |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
SEAGATE IronWolf 12TB 3,5'' SATA 3 256MB 7200rpm ST12000VN008 trdi disk je prava rešitev za varno in zanesljivo shranjevanje podatkov. S hitrostjo vrtenja 7200rpm zagotavlja zmogljivost pri prenosu, kapaciteta pa poskrbi za dovolj prostora za vse vaše podatke. Vodilo SATA3 garantira hiter pretok podatkov, maksimalno do 6GB/s.Disk je namenjen vgradnji v računalnik.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | ST12000VN0008 |
| EAN koda | 3830066708452 |
| Proizvajalec | SEAGATE |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| format: | 8,89 cm (3,5") |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 12 TB |
| Hitrost vrtenja: | 7200 obr/min |
| Predpomnilnik | 256 MB |
| Hitrost prenosa podatkov | do 210 MB/s |
| Dimenzije: | 26,11 x 101,85 x 146,99 mm (V x Š x G) |
| Garancija | 36 mesecev |


