VEČNAMENSKI DLP PROJEKTOR INFOCUS IN0026SL, serije Genesis IV. Privzeta ločljivost 1280x800 WXGA, svetlobni tok 4000 lumnov, kontrast do 30.000:1, življenjska doba žarnice do 15.000 ur (Dynamic), 1,1-kratna optična povečava, projekcijsko razmerje 1,54–1,72:1, zvočnik 10W, teža 2,9 kg, bele barve. Popravek trapezne slike V, napredno digitalno popravjanje slike (digital edge masking and image shift), digitalna povečava, igralni način, polna 3D podpora, zmožnost delovanja 24/7, BrilliantColor tehnologija omogoča prikaz osupljivo svetlih in popolnoma barvno uravnoteženih projekcij.
Priključki: HDMI 2x, VGA, S-Video, Avdio, RS-232, VGA izhod, Avdio izhod, USB (napajanje), Kensington Lock.
Podrobno o izdelku:
| Tip artikla | Projektorji za sejne sobe ali učilnice |
| Osnovna ločljivost | 1280x800 WXGA |
| Svetilnost | 4000 lumnov |
| Kontrast | 30.000:1 |
| Življenska doba žarnice | do 15.000 ur (Dynamic) |
| Garancija za žarnico | 12 mesecev ali 1000 ur |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Teža v kg | 2,9 |
| Dimenzije projektorja | 313x96x236 mm |
| Tehnologija | DLP |
| Format slike | 16:10 (osnovni), 4:3, 16:9 |
| Velikost slike (diagonala) | 0,7–7,6 m |
| Projekcijska razdalja | 1,0–10,0 m |
| Optični zoom | 1,1x |
| Projekcijsko razmerje | 1,54–1,72:1 |
| Priključki | HDMI 2x, VGA, S-Video, Avdio, RS-232, VGA izhod, Avdio izhod, USB (napajanje), Kensington Lock |
| Vgrajeni zvočniki | 1x10W |
| Namestitev pod strop | DA |
| 3D projekcija | DA |
| Interaktivni projektor | NE |
| Trapezni popravek | vertikalni ±40° |
| Pomik objektiva | NE |
| Glasnost | 27 dB |
| Glasnost (ECO) | ni podatka |
| Poraba energije | do 267W (manj kot 0,5W v mirovanju) |
| Priloženo | daljinski upravljalnik, hitra navodila (angl.), garancijski list, napajalni kabel, VGA kabel |