WD My Book 16TB USB3.0 3,5" WDBBGB0160HBK-EESN zunanji trdi disk
| Šifra (ID): | 91191 |
| Šifra proizvajalca: | WDBBGB0160HBK-EESN |
| Proizvajalec: | WD |
| Kategorija: | HDD |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | USB |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Zunanji |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
WD My Book 16TB USB3.0 3,5" WDBBGB0160HBK-EESN zunanji trdi disk je dobra rešitev za varno hrambo podatkov. S hitrostjo vrtenja garantira nizke dostopne čase, kapaciteta pa zagotavlja dovolj prostora za veliko količino podatkov. Disk je prenosen, za povezavo z računalnikom pa poskrbi USB vodilo.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | WDBBGB0160HBK-EESN |
| EAN koda | 718037878959 |
| Proizvajalec | WD |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| Format: | 8,89 cm (3,5") |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 16 TB |
| Vmesnik: | USB 3.0 |
| napajanje | Preko zunanjega napajalnika |
| Dimenzije: | 139,3 x 49 x 170,6 mm |
| Masa (neto): | 1 kg |
| Vsebina paketa: |
|
| Dodatno: | Kompatibilnost: Formatirano exFAT Opomba: Združljivost se lahko razlikuje glede na uporabnikovo konfiguracijo strojne opreme in operacijski sistem |
| Garancija | 36 mesecev |










