WD Red Plus 10TB 3,5" SATA3 512MB WD100EFGX NAS trdi disk
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Hitrost vrtenja | 7200rpm |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
WD Red Plus 10TB 3,5" SATA3 512MB WD100EFGX NAS trdi disk je dobra izbira za varno hrambo podatkov. S hitrostjo vrtenja 7200rpm jamči hiter dostop in prenos, kapaciteta pa zagotavlja dovolj prostora za vse vaše podatke. Vodilo SATA3 poskrbi za dobro pretočnost podatkov, vse do hitrosti 6GB/s.Disk je namenjen vgradnji v računalnik.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | WD100EFGX |
| EAN koda | 0718037906201 |
| Proizvajalec | WD |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| format: | 8,89 cm (3,5") |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 10 TB |
| Hitrost vrtenja: | 7200 obr/min |
| Predpomnilnik | 512 MB |
| Hitrost prenosa podatkov | do 260MB/s |
| Dodatno: | zapisov do 180 TB letno 1M ur MTBF |
| Dimenzije: | 146,99 x 101,6 x 26,11 mm |
| Garancija | 36 mesecev |

