WD Red Pro 18TB 3,5" SATA3 512MB 7200rpm WD181KFGX NAS trdi disk
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Hitrost vrtenja | 7200rpm |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
WD Red Pro 18TB 3,5" SATA3 512MB 7200rpm WD181KFGX NAS trdi disk je prava izbira za varno hrambo podatkov. S hitrostjo vrtenja 7200rpm zagotavlja zmogljivost pri prenosu, kapaciteta pa pomeni dovolj prostora za vse vaše podatke. Vodilo SATA3 zagotavlja hiter pretok podatkov, do največ 6GB/s.Disk je namenjen vgradnji v računalnik.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | WD181KFGX |
| EAN koda | 718037875729 |
| Proizvajalec | WD |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| format: | 8,89 cm (3,5") |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 18 TB |
| Hitrost vrtenja: | 7200 obr/min |
| Predpomnilnik | 512 MB |
| Hitrost prenosa podatkov | do 272 MB/s |
| Dimenzije: | 147 x 101,6 x 26,16 mm |
| Garancija | 36 mesecev |

