ASUS ExpertBook P1 14" (35,56cm) FHD Core i7-13620H 16GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik P1403CVA-WB73D0H
| Šifra (ID): | 101635 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX0871-M00XN0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook P1 14" (35,56cm) FHD Core i7-13620H 16GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik P1403CVA-WB73D0H blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo ekrana 35,6 cm (14,0"), in ločljivostjo 1920 X 1080 pikslov skupaj z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen Intel i7 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0871-M00XN0 |
| EAN koda | 4711387909072 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14", FHD (1920 x 1080) 16:9, LED, Anti-glare, 300nits |
| Procesor: | Intel Core i7-13620H 2,4 GHz (24MB Cache, do 4,9 GHz, 10 jeder, 16 niti) |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 SODIMM (2 reži, 1 prosta) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel UHD |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira zaslon / power delivery 1x HDMI 1.4, do 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica | slovenska, Chiclet, odporna proti politju |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 720p FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: plastika Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | Misty Grey |
| Dimenzije: | 32,45 x 21,44 x 1,97 ~ 1,97 cm |
| Masa (neto): | 1,44 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM (1x prosta) 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 (prosta) 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 (zasedena) |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v touchpadu US MIL-STD 810H vojaški standard AI ExpertMeet Trusted Platform Module (TPM) 2.0 Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | napajalnik 65W Type-C univerzalni |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |














