ASUS ExpertBook P1 15,6" (39,62cm) FHD Intel Core 5 210H 16GB 512GB prenosni računalnik BK P1503CVA-WB210H4C2
| Šifra (ID): | 108408 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX0881-M03CK0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook P1 15,6" (39,62cm) FHD Intel Core 5 210H 16GB 512GB prenosni računalnik BK P1503CVA-WB210H4C2 podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo zaslona 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0881-M03CK0 |
| EAN koda | 4711636505321 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15,6", FHD (1920 x 1080) 16:9, LED, IPS, Anti-glare, 300nits |
| Procesor: | Intel Core 5 Processor 210H 2.2 GHz (12MB Cache, do 4.8 GHz, 8 jeder, 12 niti) |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 SO-DIMM (1 reža prosta) |
| Kapaciteta diska: | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira zaslon / napajanje 1x HDMI 1.4, do 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica | Chiclet, odporna proti politju, slovenska |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 720p HD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Barva: | Misty Grey |
| Dimenzije: | 35,95 x 23,22 x 1,99 cm |
| Masa (neto): | 1,66 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v touchpadu US MIL-STD 810H vojaški standard Kensington Nano Security Slot (6x 2,5mm) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | MIL-STD-810H, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH, TCO Certified |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 55 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 90 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |











