ASUS ExpertBook P5 14" (35,56cm) WQXGA Core Ultra 5 226V 16GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik (P5405CSA-WB53D1X) + darilo: ASUS dock
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook P5 14" (35,56cm) WQXGA Core Ultra 5 226V 16GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik (P5405CSA-WB53D1X) + darilo: ASUS dock podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 35,6 cm (14,0"), in ločljivostjo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0861-M00VN0 |
| EAN koda | 4711387909164 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14,0" WQXGA (2560 x 1600) 16:10, 144Hz, nesvetleč, IPS LED, 400nits, sRGB: 100% |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 226V 16GB 1,6 GHz (8MB Cache, do 4.5 GHz, 8 jeder, 8 niti); Intel AI Boost NPU do 40 TOPS |
| Pomnilnik: | 16 GB LPDDR5X, na plošči, ni nadgradljiv |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Arc 130V |
| Mrežna kartica | brez |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon / napajanje, 1x HDMI 2.1 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Tipkovnica | slovenska osvetljena Chiclet, 1,5mm, odporna proti politju |
| Zvočniki | Dolby Atmos, Smart Amp |
| Spletna kamera | 1080p FHD z IR funkcijo za podporo Windows Hello, varnostna zaslonka |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3 celična Li-Ion |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: aluminij Material spodnjega dela: aluminij US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Barva: | Misty Grey |
| Dimenzije: (SxVxG) | 31,20 x 22,32 x 1,49 ~ 1,64 cm |
| Masa (neto): | 1,27 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prsrtnih odtisov v gumbu za vklop |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS, TCO |
| Vsebina paketa: | 65W Type-C univerzalni napajalnik |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| max_moc_polnilca_w | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Velikost zaslona: | 35,6 cm (14,0") |
| Tip procesorja: | Intel Core Ultra 5 |
| Pomnilnik: | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | Intel Arc |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |









