NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 108179 |
| Šifra proizvajalca: | 88887355 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, eATX |
| Vrsta ohišja | Rack |
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH 4U-4736 4U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izdelan je iz kakovostnih surovin ter izpopolnjen do potankosti. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Robustno kovinsko ogrodje poskrbi za občutek neuničljivosti ter splošno vzdržljivost.
| Proizvajalčeva koda | 88887355 |
| EAN koda | 4260455647267 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 4U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX, ATX, E-ATX, SSI EEB |
| Zunanja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 36 (3.5" ali 2.5") |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2 |
| Priključki: | 2x USB 2.0 |
| Ventilator: | 7 x 80 mm |
| Največja kompatibilnost: | največja velikost procesorskega hladilnika: 60 mm največja dolžina grafične kartice: 340 mm |
| Dimenzije v mm: | 176 x 481 x 685 mm |
| Barva: | črno / srebrna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 18,43 kg |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)