INTER-TECH ARGUS APS-720W V2.31 720W ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 10941 |
| Šifra proizvajalca: | 88882119 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | ATX |
| Moč napajalnika | 720W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Napajalna enota INTER-TECH ARGUS APS-720W V2.31 720W ATX napajalnik je prava rešitev za vaš računalnik, saj ga odlikuje optimalno delovanje z visoko zmogljivostjo. Vgrajene ima kakovostne električne komponente, ki zagotavljajo brezhibno delovanje za daljšo življensko dobo učinkovitega napajanja. Vgrajeno ima inteligentno kontrolo zaznavanja obremenitve, ki samodejo nastavi hitrost ventilatorja ter s tem poskrbi za tišje delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Napajalni sistem nudi izhodno moč do 720W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882119 |
| EAN koda | 4260133126039 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 720 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Učinkovitost: | najmanj 82 % |
| Format: | ATX |
| Napetosti/tokovi | +3,3V in 5,0V kombinirano: 103W; +12V1 in +12V2: 670W |
| Hlajenje: | 1x 120 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 86(V) x 150(Š) x 140(G) mm |



