BE QUIET! DARK POWER 13 750W 80Plus Titanium (BN333) modularni ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 90612 |
| Šifra proizvajalca: | BN333 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Titanium |
| Moč napajalnika | 750W |
| Modularen | Da |
Opis izdelka
BE QUIET! DARK POWER 13 750W 80Plus Titanium (BN333) modularni ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Izhodna moč napajalne enote znaša 750W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BN333 |
| EAN koda | 4260052189382 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 750 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Titanium |
| Učinkovitost: | pri 20 % obremenitvi: 94,8 %, pri 50 % obremenitvi: 95,8 %, pri 100 % obremenitvi: 93,8 % |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x ATX-Motherboard (20+4-pin) 1x P8 (CPU) 1x P4+4 (CPU) 4x PCI-e 6+2-pin (GPU) 3x PATA 4-pin 12x SATA (HDD, Drives) |
| Napetosti/tokovi | 3,3V + 5V: 110W; 12V: 744W |
| Hlajenje: | BE QUIET! Silent Wings - 135 mm (2100 RPM) |
| poraba_mirovanje | <0,13 |
| Dodatne lastnosti: | modularni, ErP |
| Garancija | 60 mesecev |
| Dimenzije: | 175 x 150 x 86 mm (brez kablov) |













