INTER-TECH Argus RGB-650W CM II 80Plus Gold modularni ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 55365 |
| Šifra proizvajalca: | 88882147 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Moč napajalnika | 650W |
| Modularen | Da |
Opis izdelka
Napajalnik INTER-TECH Argus RGB-650W CM II 80Plus Gold modularni ATX napajalnik enega najbolj priznanih proizvajalcev na tem področju, INTER-TECH, je odlična rešitev za vaše potrebe po energetsko učinkovitem napajanju. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. Odraz tega je tudi nižja obratovalna temperatura ter hkrati manjša poraba energije, zaradi česar bo vaš mesečni račun nižji. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Napajalni sistem nudi izhodno moč do 650W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882147 |
| EAN koda | 4260455644945 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 650 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Gold |
| Učinkovitost: | >91% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4 pin matična plošča 1x 4+4 pin 2x PCI-Express 6+2 pin 6x SATA 6 3x IDE (Molex) 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 100W, +12V: 650W (54A) |
| Hlajenje: | 1x 140 mm |
| Dodatne lastnosti: | modularni, aktivni PFC |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 86 x 150 x 160 mm |





