INTER-TECH COBA CES-400B V2.3 400W 80Plus Bronze ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 10945 |
| Šifra proizvajalca: | 88882096 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Moč napajalnika | 400W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je INTER-TECH odgovoril z napajalnikom INTER-TECH COBA CES-400B V2.3 400W 80Plus Bronze ATX napajalnik. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Izhodna moč, ki jo napajalnik nudi, znaša 400W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882096 |
| EAN koda | 4260133124899 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 400 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Bronze |
| Učinkovitost: | pri 20% = 83,0% pri 50% = 85,3% pri 100% = 84,0% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4 Pin 1x 4+4 Pin 2x PCI-Express 6Pin 2x IDE 4Pin (Molex) 4x S-ATA 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +3,3V in 5,0V kombinirano: 103W; +12V1 in +12V2: 372W |
| Hlajenje: | 1x 120 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 86(V) x 150(Š) x 140(G) mm |



