INTER-TECH ASPOWER U1A-C20500-D 500W 1U napajalnik za strežnike
| Šifra (ID): | 11914 |
| Šifra proizvajalca: | 88887226 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | Rack |
| Moč napajalnika | 500W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je INTER-TECH odgovoril z napajalnikom INTER-TECH ASPOWER U1A-C20500-D 500W 1U napajalnik za strežnike. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Napajalni sistem nudi izhodno moč do 500W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887226 |
| EAN koda | 4260455642255 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni strežniški |
| Moč: | 500 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Učinkovitost: | do 92% |
| Format: | No |
| Konektorji: | 1x ATX 20+4 pin 1x EPS 4+4 pin 4x IDE (4 pin) molex 2x SATA 1x disketnik |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: do 150W; 12V (ena linija): 480W (40A) |
| Hlajenje: | 1x 40 mm ventilator, samodejni nadzor |
| Dodatno: | MTBF povprečno 100.000 ur, zaščite: OVP, SCP, OPP, OCP, OTP |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 40 (V) x 100 (Š) x 205 (G) mm |





