INTER-TECH TFX-350W 80+ TFX napajalnik
| Šifra (ID): | 97182 |
| Šifra proizvajalca: | 88882154 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | TFX |
| 80 Plus | 80 Plus |
| Moč napajalnika | 350W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
INTER-TECH TFX-350W 80+ TFX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Najvišja obratovalna moč napajalnega sistema je 350W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882154 |
| EAN koda | 4260455640374 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 350 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus |
| Učinkovitost: | 80 Plus |
| Format: | TFX |
| Konektorji: | 1x Mainboard 20+4Pin 1x PCI-Express 6+2Pin 2x IDE 4Pin (Molex) 3x S-ATA 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | + 5V: 40W; +3,3V: 26,4W; 12V kombinirano: 156W; max: 350W |
| Hlajenje: | 1x 80 mm |
| Dodatne lastnosti: | aktivni PFC |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 65 x 85 x 175 mm |





