LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10R 16" 2.8K OLED Core 7 240H 32GB 1TB prenosni računalnik 83J10037SC
| Šifra (ID): | 107241 |
| Šifra proizvajalca: | 83J10037SC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 2880 X 1800 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO IdeaPad je prenosnik za vsakdanjo rabo in sodi v srednji razred LENOVO prenosnikov. Najbolj prodajna modela iz serije IdeaPad sta Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 Prenosnik model: LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10R 16" 2.8K OLED Core 7 240H 32GB 1TB prenosni računalnik 83J10037SC združuje veliko popolnosti in zmogljivosti za nižjo ceno. Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad predstavlja učinkovit kompromis med izjemno varnostjo in mobilno produktivnostjo. Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 sta idealna so za tiste, ki vedo kaj želijo, ampak ne potrebujejo najbolj naprednih funkcionalnosti. Izbrani model Lenovo IdeaPad poganja procesor, ki vam bo omogočal natančno procesiranje zahtevnejših podatkov z delovnim pomnilnikom 32GB in z lahko opravljal vsa multimedijska opravila z grafično kartico ki je Integrirana. Pri Lenovo IdeaPad vas bo impresioniral tudi zaslon, ki je zdaj še večji in meri 40,6 cm (16,0") z visoko ločljivostjo 2880 X 1800 vam ponuja neverjetno vizualno izkušnjo in napreden kvaliteten zvok brez da bi plačali več. Prenosni računalnik Lenovo deaPad omogoča hitro brskanje po spletu s podporo popularnih orodij, ki jih ob nakupu prejmete. Zabavali se boste z enostavnejšimi opravili in shranjevali vaše najljubše datoteke na trdi disk velikosti 1000GB SSD. Priporočamo nakup Lenovo IdeaPad 3 ali malo višjo serijo Lenovo IdeaPad 5.
Prenosni računalnik IdeaPad ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite. Predlagamo nakup antivirusnega programa, tako bo vaš prenosni računalnik varen pred digitalnimi napadi.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83J10037SC |
| EAN koda | 0198156555250 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" 2,8K (2880x1800) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, DisplayHDR True Black 1000 |
| Procesor: | Intel Core 7 240H (14 jedra: 6 P-jedra + 8 E-jeder, za 20 niti), P-jedro do 5,4 GHz, 24 MB |
| Pomnilnik: | 32 GB DDR5-5600, dual-channel, 2x SO-DIMM, brez proste reže, največ do 32GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | samo brezžična povezava |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Čitalec kartic | microSD |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), z USB PD 3.0 in DisplayPort 1.4 1x HDMI 1.4b 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x microSD čitalec kartic |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, Precision TouchPad (PTP) podpora, 75 x 120 mm |
| Zvočniki | stereo 2 x 2 W, z Dolby Audio |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR (Windows Hello), z varnostno zaslonko, ToF senzor |
| Baterija | 60 Wh |
| Material: | zgoraj in spodaj: aluminij |
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 356,5 x 250,6 x 16,9 mm |
| Masa (neto): | 1,81 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Paket programske opreme: | |
| Garancija | 24 mesecev |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |



















