LOGITECH MX MASTER 3S Performance brezžična bluetooth laser grafitna miška
Tehnične podrobnosti
| Tip povezave | Brezžična |
| Vrsta izdelka | Miška za zahtevnejše |
| Vrsta senzorja | Laserski |
| DPI | 4000 |
Opis izdelka
Miška LOGITECH MX MASTER 3S Performance brezžična bluetooth laser grafitna miška je kot nalašč za vse, ki si želijo izpopolniti svoje delo z računalnikom. Njena zasnova omogoča neprekinjeno delo brez bolečin v zapestju, tudi po večurni uporabi. Miška je Brezžična, kar zagotavlja čisto delovno površino brez nepotrebnih kablov. Odlikuje jo napredni Laserski senzor, ki zagotavlja izjemno natančnost tako pri preprostih pisarniških opravilih, kot tudi pri naprednejši uporabi.
Računalniška miška je izredno pomemben kos računalniške opreme. Vsaka miška za računalnik služi svojemu namenu. V kolikor mo vaša nova miška pogosto v uporabi predlagamo miško ki je ergonomske oblike. Ergonomska miška poskrbi za večje udobje in bolj naraven položaj za zapestje.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 910-006559 |
| EAN koda | 5099206103726 |
| Proizvajalec | LOGITECH |
| Povezljivost: | brezžična |
| Tip: | Laserska |
| Možnost priklopa: | Bluetooth in USB |
| Ločljivost: | 200 do 4000 dpi (lahko se nastavlja po 50 dpi), nominalna vrednost 1000 dpi, Darkfield high precision |
| Barva: | grafit |
| Masa (neto): | miška: 141 g USB sprejemnik: 2 g |
| Domet: | 10 m |
| Dodatne lastnosti: | Tehnologija senzorja
Brezžična razdalja delovanja Brezžična tehnologija Baterija Izbirna programska oprema |
| Vsebina paketa: | USB sprejemnik, USB-A polnilni kabel (USB-A) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 124.9 x 84.3 x 51 mm |











