PCPLUS Storm Core i5 14400F 16GB 1TB SSD RTX 5060Ti 8GB gaming namizni računalnik
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Operacijski sistem | Brez |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 147786 |
| EAN koda | 3830082175566 |
| Procesor: | INTEL Core i5-14400F, 2,5/4,7GHz |
| Osnovna plošča | ASUS B760 |
| Pomnilnik: | 16GB (2x8GB) 5600 MT/s DDR5, KINGSTON ali G.Skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 1TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica | 2.5Gb Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | Zadaj plošča: Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje | ANTEC ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 393 x 205 x 485 mm |
| Tip procesorja: | Intel Core i5 |
| Pomnilnik: | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5060 TI |
| Operacijski sistem: | Brez |



