NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 28835 |
| Šifra proizvajalca: | SDCZ50-032G-B35 |
| Proizvajalec: | SANDISK |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 22.05.2026
| Kapaciteta kartice/ključa | 32GB |
| Vrsta zunanjega spomina | USB ključ |
SANDISK Cruzer Blade 32GB USB2.0 (SDCZ50-032G-B35) USB ključ je kakovosten medij za prenos vaših podatkov med napravami. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Zahvaljujoč vmesniku , ki zagotavlja visoke hitrosti branja in zapisovanja, boste vse vaše podatke prenašali z bliskovito hitrostjo. Na njem je mogoče shraniti do 32GB podatkov.
| Proizvajalčeva koda | SDCZ50-032G-B35 |
| EAN koda | 619659069193 |
| Proizvajalec | SANDISK |
| Kapaciteta: | 32GB |
| Vmesnik: | USB 2.0 |
| Dimenzije: | 7,4 x 17,6 x 41,5 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)