SANDISK ULTRA FIT 64GB USB 3.1 (SDCZ430-064G-G46) USB ključ
| Šifra (ID): | 28876 |
| Šifra proizvajalca: | SDCZ430-064G-G46 |
| Proizvajalec: | SANDISK |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
| Vrsta zunanjega spomina | USB ključ |
Opis izdelka
SANDISK ULTRA FIT 64GB USB 3.1 (SDCZ430-064G-G46) USB ključ je kakovosten medij za prenos vaših podatkov med napravami. Ključ bo zanesljivo in varno hranil vse vaše datoteke, filme, slike, glasbo in ostale podatke, saj je zelo trpežen in odporen na nekatere zunanje vplive. Podatke boste lahko zapisovali in brali iz ključka z izredno hitrostjo, zahvaljujoč vmesniku . Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 64GB.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | SDCZ430-064G-G46 |
| EAN koda | 619659163730 |
| Proizvajalec | SANDISK |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB 3.1 |
| Hitrost prenosa podatkov | do 130 MB/s (branje) |
| Dimenzije: | 19,1 x 15,9 x 8,8 mm |
| Garancija | 24 mesecev |

