SEAGATE IronWolf PRO NAS 20TB 3,5" SATA3 256MB 7200rpm ST20000NT001 trdi disk
| Šifra (ID): | 101648 |
| Šifra proizvajalca: | ST20000NT001 |
| Proizvajalec: | SEAGATE |
| Kategorija: | HDD |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Hitrost vrtenja | 7200rpm |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
SEAGATE IronWolf PRO NAS 20TB 3,5" SATA3 256MB 7200rpm ST20000NT001 trdi disk je dobra opcija za brezskrbno shranjevanje podatkov. S hitrostjo vrtenja 7200rpm zagotavlja zmogljivost pri prenosu, kapaciteta pa pomeni dovolj prostora za nemoteno shranjevanje vseh vaših podatkov. Vodilo SATA3 pomeni dobro pretočnost podatkov, pri čemer je najvišja možna hitrost prenosa 6GB/s.Disk je namenjen vgradnji v računalnik.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | ST20000NT001 |
| EAN koda | 0763649177068 |
| Proizvajalec | SEAGATE |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| format: | 8,89 cm (3,5") |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 20 TB |
| Hitrost vrtenja: | 7200 obr/min |
| Predpomnilnik | 256 MB |
| Hitrost prenosa podatkov | do 285 MB/s |
| Dimenzije: | 26,11 x 101,85 x 146,99 mm |
| Garancija | 60 mesecev |

