WD PURPLE 3TB 3,5" SATA3 256MB 5400rpm WD33PURZ trdi disk
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Hitrost vrtenja | 5400rpm |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
WD PURPLE 3TB 3,5" SATA3 256MB 5400rpm WD33PURZ trdi disk je dobra izbira za varno in zanesljivo shranjevanje podatkov. S hitrostjo vrtenja 5400rpm ponuja hitro obdelavo podatkov, kapaciteta pa pomeni dovolj prostora za veliko količino podatkov. Vodilo SATA3 zagotavlja nemoteno branje in zapisovanje, pri čemer je najvišja možna hitrost prenosa 6GB/s.Disk je namenjen vgradnji v računalnik.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | WD33PURZ |
| EAN koda | 0718037898278 |
| Proizvajalec | WD |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| format: | 8,89 cm (3,5") |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 3TB |
| Hitrost vrtenja: | 5400 obr/min |
| Predpomnilnik | 256 MB |
| Dimenzije: | 147 x 101 x 26,1 mm |
| Garancija | 36 mesecev |



