WD Red Pro 12TB 3,5" SATA3 512MB 7200rpm WD122KFBX NAS trdi disk
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Hitrost vrtenja | 7200rpm |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
WD Red Pro 12TB 3,5" SATA3 512MB 7200rpm WD122KFBX NAS trdi disk je prava rešitev za brezskrbno shranjevanje podatkov. S hitrostjo vrtenja 7200rpm garantira nizke dostopne čase, kapaciteta pa zagotavlja dovolj prostora za nemoteno shranjevanje vseh vaših podatkov. Vodilo SATA3 zagotavlja dobro pretočnost podatkov, pri čemer je najvišja možna hitrost prenosa 6GB/s.Disk je namenjen vgradnji v računalnik.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | WD122KFBX |
| EAN koda | 0718037901282 |
| Proizvajalec | WD |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| format: | 8,89 cm (3,5") |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 12 TB |
| Hitrost vrtenja: | 7200 obr/min |
| Predpomnilnik | 256 MB |
| Hitrost prenosa podatkov | 267 MB/s |
| Dimenzije: | 147 x 101,6 x 26,16 mm |
| Garancija | 36 mesecev |

