ANTEC AX26 RGB ELITE Midi-T ATX okno gaming črno ohišje
| Šifra (ID): | 101783 |
| Šifra proizvajalca: | 0-761345-10199-8 |
| Proizvajalec: | ANTEC |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 18.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Višina hladilnika (mm) | 155 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje ANTEC AX26 RGB ELITE Midi-T ATX okno gaming črno ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izdelan je iz kakovostnih surovin ter izpopolnjen do potankosti. Robustno kovinsko ogrodje poskrbi za občutek neuničljivosti ter splošno vzdržljivost. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10199-8 |
| EAN koda | 761345101998 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 / 1 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 2x USB 2.0 1x USB 3.0 1x mikrofon/slušalke |
| Ventilator: | Spredaj: 3x 120 (priloženo FRGB) / 2x 140 mm Zgoraj: 2x 120 mm Napajanje: 2x 120 mm Zadaj: 1x 120 mm (priloženo FRGB) |
| Največja kompatibilnost: | največja dolžina grafične kartice: 295 mm (z vgrajenim ventilatorjem spredaj) največja dolžina grafične kartice: 270 mm (z vgrajenim ventilatorjem zadaj) največja višina procesorskega hladilnika: 155 mm največja dolžina PSU: 170 mm (z HDD), 295 mm (brez HDD) |
| Radiatorji vodnega hlajenja: | 120 / 140 / 240 / 280 mm |
| Dimenzije v mm: | 345 x 207 x 451 mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | gumb za vklop in izklop LED osvetlitve |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 3,96 kg |











