ASUS Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G grafična kartica
| Šifra (ID): | 109134 |
| Šifra proizvajalca: | 90YV0LG2-M0NA00 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Konektor za napajanje | 8-pin 1x |
| RAM | 6GB |
| Grafični procesor | AMD Radeon |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | GGDR6 |
Opis izdelka
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G grafična kartica predstavlja odlično možnost nadgradnje sistema, ki bo poskrbela za visoko kvaliteto grafike. Moderna tehnologija in sodoben proizvodni proces ponujata navdušujočo vizualizacijo, napredno hlajenje pa zagotavlja tiho delovanje, tudi ob težjih obremenitvah, za zanesljivo grafično izkušnjo. Poleg tega pa bo izpopolnjen grafični pomnilnik GGDR6 s kapaciteto 6GB še dodatno izboljšal zmogljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90YV0LG2-M0NA00 |
| EAN koda | 4711636196765 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalec čipovja: | AMD Radeon |
| Grafični procesor: | Radeon RX 9060 XT |
| Grafični pomnilnik: | 16GB GDDR6 |
| Takt procesorja: | OC način (GPU Tweak III): do 3250 MHz (Boost Clock)/do 2640 MHz (Game Clock) privzeto: do 3230 MHz (Boost Clock)/do 2620 MHz (Game Clock) |
| Takt pomnilnika: | 20 Gbps |
| Vodilo: | PCI Express 5.0 |
| Število procesorskih enot | 2048 stream |
| Pomnilniško vodilo | 128-bit |
| Podpira | do tri monitorje, do 7680 x 4320 |
| Izhodi: | 1x HDMI 2.1b, 2x DisplayPort 2.1a (HDCP podpora) |
| Hladilnik | 2,5 režni |
| Dodatno napajanje | 1 x 8-pin |
| Dodatno: | priporočen 550W napajalnik |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 202 x 120 x 49 mm |
| Barva: | črna |

