Inter-tech ASPOWER U2A-B20500-S 500W napajalnik za strežnike
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je INTER-TECH odgovoril z napajalnikom Inter-tech ASPOWER U2A-B20500-S 500W napajalnik za strežnike . Vodilna tehnologija ter...
V košarico
Šifra (ID): 98701
Šifra proizvajalca: 88887227
Proizvajalec: INTER-TECH
Kategorija: Napajalniki
Stanje: Novo
Preverite zalogo
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Certifikat 80 Plus Ne
Primeren za sisteme Rack
Moč napajalnika 500W
Modularen Ne
Opis izdelka
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je INTER-TECH odgovoril z napajalnikom Inter-tech ASPOWER U2A-B20500-S 500W napajalnik za strežnike. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Vgrajeno ima inteligentno kontrolo zaznavanja obremenitve, ki samodejo nastavi hitrost ventilatorja ter s tem poskrbi za tišje delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Najvišja obratovalna moč napajalnika je 500W.
Podroben opis
Kvaliteten 500W napajalnik za strežnike z učinkovitostjo do 90%.
Podatki proizvajalca:
Podrobno o izdelku:
Proizvajalčeva koda88887227
EAN koda4260455642262
ProizvajalecINTER-TECH
Vrsta:vgradni strežniški
Moč:500W
Certifikat učinkovitosti:No
Format:No
Konektorji:
1x osnovna plošča 20+4Pin
1x 4+4pin 12V
6x IDE 4Pin (Molex)
2x S-ATA
1x Floppy
Hlajenje:1x 60 mm ventilator
Garancija36 mesecev
Mnenja in ocene kupcev za "Inter-tech ASPOWER U2A-B20500-S 500W napajalnik za strežnike"