BE QUIET! DARK POWER PRO 13 1600W 80Plus Titanium (BN332) modularni ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 92632 |
| Šifra proizvajalca: | BN332 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Titanium |
| Moč napajalnika | 600W |
| Modularen | Da |
Opis izdelka
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je BE QUIET! odgovoril z napajalnikom BE QUIET! DARK POWER PRO 13 1600W 80Plus Titanium (BN332) modularni ATX napajalnik. Vgrajene ima kakovostne električne komponente, ki zagotavljajo brezhibno delovanje za daljšo življensko dobo učinkovitega napajanja. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Napajalni sistem nudi izhodno moč do 600W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BN332 |
| EAN koda | 4260052189375 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 1600 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Titanium |
| Učinkovitost: | pri 20 % obremenitvi: 94,5 %, pri 50 % obremenitvi: 94,5 %, pri 100 % obremenitvi: 92,2 % |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x ATX-Motherboard (20+4-pin) 1x P8 (CPU) 1x P4+4 (CPU) 2x 12VHPWR 6x PCI-e 6+2-pin (GPU) 5x PATA 16x SATA |
| Hlajenje: | Silent Wings - 135 mm 2600 RPM |
| poraba_mirovanje | <0,06 |
| Dodatne lastnosti: | modularni, ErP, aktivni PFC |
| Garancija | 60 mesecev |
| Dimenzije: | 200 x 150 x 86 mm (brez kablov) |









