BE QUIET! Pure Base 501 DX (BGW76) midi-ATX črno ohišje
| Šifra (ID): | 101537 |
| Šifra proizvajalca: | BGW76 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
BE QUIET! Pure Base 501 DX (BGW76) midi-ATX črno ohišje je ohišje atraktivnega videza, ki izgleda dobro v vsakem okolju. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BGW76 |
| EAN koda | 4260052192832 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 5 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen. 2 Type C 2x USB 3.2 Type A 1x mikrofon + audio |
| Ventilator: | spredaj: 1x Pure Wings 3 140mm PWM Black (vgrajen), 2x 140 mm / 3x 120 mm (opcijsko) zadaj: 1x Pure Wings 3 140mm PWM Black (vgrajen), 1x 140 mm / 1x 120 mm (opcijsko) zgoraj: 1x Pure Wings 3 140mm PWM Black (vgrajen), 2x 140 mm / 2x 120 mm (opcijsko) |
| Največja kompatibilnost: | Grafična kartica: 368 mm Največja dolžina napajalnika: 180 mm Največja višina procesorskega hladilnika: 178 mm |
| Radiatorji vodnega hlajenja: | spredaj: 120/140/240/280/360 mm zgoraj: 120/240 mm zadaj: 120/140 mm |
| Dimenzije v mm: | 450 x 231 x 449 mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | izolacija hrupa na stranici |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 7,9 kg |











