INTER-TECH HA-600AA2 600W napajalnik za strežnike
| Šifra (ID): | 103367 |
| Šifra proizvajalca: | 88882239 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | Rack |
| 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Moč napajalnika | 600W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Napajalnik INTER-TECH HA-600AA2 600W napajalnik za strežnike enega najbolj priznanih proizvajalcev na tem področju, INTER-TECH, je odlična rešitev za vaše potrebe po energetsko učinkovitem napajanju. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Dodatno ima enota vgrajene varnostne ukrepe, ki ponujajo zaščito pred nihanjem napetosti ter ščitijo ostale komponente pred okvarami. Izhodna moč napajalne enote znaša 600W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882239 |
| EAN koda | 4260455649216 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni strežniški |
| Moč: | 600W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Format: | No |
| Hlajenje: | 1x 80 mm ventilator |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 150 x 160 x 86 mm |