INTER-TECH HIPOWER SP-750CM modularni ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 74632 |
| Šifra proizvajalca: | 88882194 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | ATX |
| Moč napajalnika | 750W |
| Modularen | Da |
Opis izdelka
INTER-TECH HIPOWER SP-750CM modularni ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Izhodna moč napajalnega sistema znaša 750W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882194 |
| EAN koda | 4260133128484 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 750 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Učinkovitost: | pri 20%: 84,8%, pri 50%: 86,6%, pri 100%: 83,3% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4Pin 1x 4+4Pin 2x PCI-Express 6+2Pin 3x IDE 4Pin (Molex) 8x SATA 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 120W, +12V: 620W (60A) |
| Hlajenje: | 1x 140 mm |
| Dodatne lastnosti: | modularni |
| Garancija | 24 mesecev |
| Vsebina paketa: | napajalnik, navodila za uporabo, napajalni kabel, vijaki, vezice, 2x SATA to Molex adapter |
| Dimenzije: | 86 x 150 x 160 mm |







