ASUS ExpertBook B3 16" (40,64cm) WUXGA Core i5-1335U 16GB 1TB Windows 11 Home B3604CVA-WB53D0H prenosni računalnik
| Šifra (ID): | 101519 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX07B1-M01VY0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B3 16" (40,64cm) WUXGA Core i5-1335U 16GB 1TB Windows 11 Home B3604CVA-WB53D0H prenosni računalnik blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo pik v povezavi z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen Intel i5 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX07B1-M01VY0 |
| EAN koda | 4711387909140 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10, neodsevni, 300nits |
| Procesor: | Intel Core i5-1335U 1,3 GHz (12MB Cache, do 4,6 GHz, 10 jeder) |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže, brez proste, največ do 32GB) |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel UHD |
| Mrežna kartica | Gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 Wireless Card |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira napajanje 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon / napajanje, 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 720p HD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 50 WHrs, 3S1P, 3-celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 358 x 254,3 x 20,3 mm |
| Masa (neto): | 1,72 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Mix RoHS, REACH |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |













